در مقطع کنونی، ارتباطات و روابط عمومی حرف اول را می زند و این بیانگر لزوم ارتقای جایگاه آن در آموزش عالی کشور است.

 

دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در نشست شورای سیاستگذاری سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که در موزه باغ نگارستان برگزار شد، با اشاره به این مطلب اظهار داشت: کسانی که در روابط عمومی کار می کنند، دارای وسع نظر هستند و می توانند در حوزه مدیریت موفق تر باشند.

 

وی داشتن مهارتهای ارتباطی توسط استادان دانشگاه را ضروری دانست و گفت: دانشگاه های نسل چهارم معرفت گرا هستند، نه صرفاً دانش گرا، و پژوهش گرا و باید دانشجویان را به گونه ای تربیت کنند که به کار جامعه بیایند.

 

وی با بیان اینکه “استاد خوب” استادی است که علاوه بر دانش، دارای منش ارتباطی مناسب نیز باشد اعلام کرد: در قالب طرح ارتقای شایستگی های حرفه ای استادان به این نکته توجه خواهد شد.

 

تمجید از شخصیت ارتباطی و هنری آقای دکتر سرسنگی

 

در این نشست، هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی نیز با تمجید از شخصیت ارتباطی و هنری آقای دکتر سرسنگی، ایشان را مدیری سرآمد و ارتباط گستر توصیف کرده، و لوح سپاس مدیر ارشد ارتباط گستر را به ایشان تقدیم کرد.

 

سفیدی در این نشست، درباره روابط عمومی آینده، نکاتی را مطرح کرد و گفت: روابط عمومی آینده به دلیل پیچیدگی، به مدیران و کارشناسانی با مهارت های ویژه نیاز دارد و نقطه عزیمت آن، بهره مندی و توان بهره برداری مناسب از تکنولوژی رسانه های نوین خواهد بود.

 

وی همچنین از آقای مهندس محسن نقیلو مدیر موزه باغ نگارستان تقدیر کرد .

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>