به گزارش ستاد خبری سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ، در ابتدای این مراسم همچنین دبیرکل سمپوزیوم هوشمند سفیدی گفت:

تأخیر در ورود به “عصر سوم روابط عمومی” آسیب پذیری افکارعمومی را تشدید می کند

عدم آمادگی برای ورود به دوره “روابط عمومی ۳ “و یا “عصر سوم روابط عمومی” ضمن قرار دادن ما در موضع دفاعی، آسیب پذیری افکارعمومی را تشدید می کند.

هوشمند سفیدی افزود : روابط عمومی در عصر اول توسعه آن به سر می برد، در حالی که در سطح جهانی ورود روابط عمومی به “عصر سوم” آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اینک نشانه های آسیب پذیری افکارعمومی در برابر شیوه ها و وسعت اطلاع رسانی ترامپ و همدستانش ظاهر شده است.

تقویت روابط عمومی و اطلاع رسانی را در کشور، جزو سیاست راهبرد دفاعی کشور ارزیابی کرد و گفت: چگونه ممکن است در حالی که امنیت روانی مردم و نقطه امید ملت آماج حملات اطلاع رسانی دشمن در جنگ رسانه ای قرار دارد،

نه تنها برای رفع ضعف ها و تقویت روابط عمومی و اطلاع رسانی تلاش نمیکنیم، بلکه حتی از داشتن سخنگوی دولت طی دو ماه اخیر محروم مانده ایم؟

وی با اشاره به تحولات افکارعمومی در کشور، لزوم توسعه گفت و شنود انتقادی و تحلیلی با مردم و نخبگان جریان های مختلف را مورد تأکید قرار داد.

دبیرکل سمپوزیوم روابط عموم همچنین از تدوین “سند تهران” در خصوص ترسیم خطوط تغییرات و چشم انداز جامع روابط عمومی در آینده نزدیک و دور خبر داد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>