ترسیم خطوط کلی روابط عمومی آینده در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

هفته آینده و در جریان چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ، خطوط کلی ” روابط عمومی آینده “ با حضور استدادن مطرح ترسیم خواهد شد .

دکتر هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با اعلام این مطلب گفت: جمع بندی مباحث این همایش علمی که با حضور عضو هیئت مدیره انجمن بین المللی روابط عمومی صورت خواهد گرفت .

محورهای عمده تغییرات و آینده مطلوب روابط عمومی را تعیین خواهد کرد و خطوط کلی آن به عنوان “بیانیه تهران” در اختیار جامعه جهانی روابط عمومی قرار خواهد گرفت .

چهارمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

دوازدهمین دوره سمپوزیوم

وی گفت:  این دوره از سمپوزیوم در مرکز همایش های کتابخانه ملی و با حضور ۴۰۰ نفر از دست اندرکاران روابط عمومی و ارائه ۱۰ مقاله توسط استادان ایرانی، ترک و ایرلندی طی روزهای ۳۰-۲۹ مهرماه برگزار خواهد شد.

دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با اشاره به اینکه در آینده نزدیک با ظهور وب ۳ ، شاهد خلق نوعی روابط عمومی تحت عنوان ” روابط عمومی  ۳″ خواهیم بود ،

برخی از ویژگی های آن را ” عملکرد جهانی “، ” محتوای جهانی “، ” هوشمندی “، ” بازیگری اجتماعی و سیاسی “، ” فناوری محور “، ” پیچیدگی حرفه گرایی “، علم محوری”، ” پاسخگویی آنی و استدلالی”، “جهان نگر “، ” بازیگر مهم سیاسی”،” متقارن ” و ” تعاملی ” و “مکانیسم حل مسائل” ذکر کرد .

 

کارگاه های آموزشی چهارمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

دوازدهمین دوره سمپوزیوم

دکتر سفیدی برگزاری دو کارگاه آموزشی در روز یکشنبه ۲۹ مهرماه را به منظور توانمند سازی دست اندرکاران روابط عمومی کشور در زمینه نقش آفرینی در فضای مجازی و آشنایی با تحولات آتی روابط عمومی و نیز تقدیر از روابط عمومی برتر در ۳۰ مهرماه را از دیگر برنامه های این دوره سمپوزیوم ذکر کرد و گفت: در این دوره از سمپوزیوم ، بالغ بر ۱۵۰ سازمان در بخش های مختلف این رویداد مشارکت دارند .

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>